whatsapp

Emperyalist tuzakları parçalayalım!

SİYASET (SG) - Seydişehir Gündem | 04.07.2024 - 14:57, Güncelleme: 04.07.2024 - 14:57
 

Emperyalist tuzakları parçalayalım!

Millet Partisi ilçe başkanı Orhan Polat yaptığı yazılı açıklama ile son olaylara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Aziz Vatandaşlarım! Bizi İşit! Geleceğe Umutla, Sevinçle Bak! Tarih çağlarını dolduran, muhteşem geçmişini hatırla! Ve ondan aldığın enerjiyle, dünya devletlerinin saygın, sözü dinlenir üyesi, ‘Muhteşem Türkiye’ hedefine odaklan! Aziz Milletim! emperyalist tuzaklara karşı uyanık olalım! Türkiye, emperyalist emeller için kurgulanmış sığınmacıların işgal edeceği yer değildir. Ezelî ve ebedî Türk yurdudur! Sığınmacılar/ Göçmenler hiçbir yerde koloni gibi kendi başlarına buyruk yaşayamazlar! Türkiye’de, Milletimizin evrensel kültür ve medeniyet değerlerine saygı duymalı ve uyum sağlamalıdırlar. Ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hareket edip yaşamalıdırlar! İktidar gibi iktidarın da görevi sığınmacılarla ilgili olarak bunu sağlamaktır! Aziz milletim! Türkiye ile komşuları arasına nifak sokma oyununa gelmeyelim! İktidara düşen bir görev daha var: Türkiye, komşuları ile iyi geçinmenin yollarını bulmalıdır! Paktlar oluşturmalıdır! Bunlar arasındaki geçişler güvenlik kurallarına bağlı olarak kolaylaştırılmalıdır! Türkiye, bölgesinde ve dünyada savaşları, sömürüyü durdurmaya, huzur, emniyet ve barış kurmaya rehberlik etmelidir! Mülteciler kendi vatanlarında insan gibi yaşamalıdır! Türkiye, emperyalist güçlerin sömürgen emelleri için uydurdukları savaşlar yüzünden evinden-barkından, ata yurdundan edilen insanların kendi vatanlarına dönüp orada insan gibi yaşamasının şartlarını oluşturmak için diplomatik kanalları kullanmalıdır! Dünya kamuoyunu buna göre oluşturmalıdır! BM’yi göreve çağırmalı, BM’yi çalıştırtmalıdır! Emperyalist savaşın durdurulmasını sağlamalıdır! Yaşasın zalimlerin, emperyalistlerin korkulu rüyası; mazlumların, zayıfların, güçsüzlerin paratoneri ve sığınağı büyük Türkiye Cumhuriyeti! Yaşasın Muhteşem Türkiye!
Millet Partisi ilçe başkanı Orhan Polat yaptığı yazılı açıklama ile son olaylara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Aziz Vatandaşlarım! Bizi İşit! Geleceğe Umutla, Sevinçle Bak! Tarih çağlarını dolduran, muhteşem geçmişini hatırla! Ve ondan aldığın enerjiyle, dünya devletlerinin saygın, sözü dinlenir üyesi, ‘Muhteşem Türkiye’ hedefine odaklan! Aziz Milletim!

emperyalist tuzaklara karşı uyanık olalım! Türkiye, emperyalist emeller için kurgulanmış sığınmacıların işgal edeceği yer değildir. Ezelî ve ebedî Türk yurdudur! Sığınmacılar/ Göçmenler hiçbir yerde koloni gibi kendi başlarına buyruk yaşayamazlar! Türkiye’de, Milletimizin evrensel kültür ve medeniyet değerlerine saygı duymalı ve uyum sağlamalıdırlar. Ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hareket edip yaşamalıdırlar! İktidar gibi iktidarın da görevi sığınmacılarla ilgili olarak bunu sağlamaktır! Aziz milletim! Türkiye ile komşuları arasına nifak sokma oyununa gelmeyelim! İktidara düşen bir görev daha var: Türkiye, komşuları ile iyi geçinmenin yollarını bulmalıdır! Paktlar oluşturmalıdır! Bunlar arasındaki geçişler güvenlik kurallarına bağlı olarak kolaylaştırılmalıdır! Türkiye, bölgesinde ve dünyada savaşları, sömürüyü durdurmaya, huzur, emniyet ve barış kurmaya rehberlik etmelidir! Mülteciler kendi vatanlarında insan gibi yaşamalıdır! Türkiye, emperyalist güçlerin sömürgen emelleri için uydurdukları savaşlar yüzünden evinden-barkından, ata yurdundan edilen insanların kendi vatanlarına dönüp orada insan gibi yaşamasının şartlarını oluşturmak için diplomatik kanalları kullanmalıdır! Dünya kamuoyunu buna göre oluşturmalıdır! BM’yi göreve çağırmalı, BM’yi çalıştırtmalıdır! Emperyalist savaşın durdurulmasını sağlamalıdır! Yaşasın zalimlerin, emperyalistlerin korkulu rüyası; mazlumların, zayıfların, güçsüzlerin paratoneri ve sığınağı büyük Türkiye Cumhuriyeti! Yaşasın Muhteşem Türkiye!

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve seydisehirgundem.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.