Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 17:19 Bu haber 1737 kez okundu
 
CHP yönetimi görev dağılımını yaptı
SİYASET Haberi
CHP yönetimi görev dağılımını yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere 21 Aralık 2019 (Cumartesi) günü Seydişehir Belediye düğün salonunda partimizin olağan kongresi yapılarak yeni yönetim kurulu oluştu. Yönetim kurulumuz 24 Aralık 2019 günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak resmi olarak görevine başladı.

Yönetim kurulu İlk toplantısını 25 Aralık 2019 (Çarşamba) günü saat 12:00 ’de parti binasında yaparak şu şekilde görev dağılımını yaptı. Buna göre;

İlçe Başkanı: Orhan Özel

İlçe Sekreteri: Abdullah Deniz

İlçe Saymanı:  Mehmet Pınar

Eğitim Sekreteri ve Örgütlenmeden sorumlu Başkan Yardımcısı:  Harun Cırık

Bilişim Sorumlusu ve gençlik yapılanmasından sorumlu: Osman Kızıltaş (Genç Yönetim Kurulu Üyemiz)

Başkan Vekili: Ramazan Soyluoğlu

Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhitdin Ulutaş

Başkan Yardımcısı: Ayşe Taş

Üye: Durmuş Yaşar

Üye: Yılmaz Yıldırımoğlu

Üye: Kevser Erdem

Üye: Şerife Çobanoğlu

Üye: Aysel Saygı

Üye: Emine Arıkoğlu

Üye: Emine Korkmaz

Partimiz yönetiminde ilk defa 18 yaşında bir genç ve 6 kadın üyemizin de yönetime katılması bizleri ayrıca onurlandırmıştır.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak kongremizde;  üyelerimizden ve delegelerimizden aldığımız güvenle, daha da güçlenerek çıkmış bulunmaktayız. Bizde partililerimizin bu güvenine laik olabilmek için,  tüm halkımızı kucaklayıp partimizi iktidara taşımak istiyoruz.  Toplumda hakkın hukukun ve adaletin tesisi, ezilenlerin sesi, kimsesizlerin kimsesizi olmak adına bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada çalışmaya aynı azimle devam edeceğiz. Kongremizin demokrasi ve kardeşlik havasında geçmesinde katkısı olanlara, tüm katılımcılara, yönetim organlarına aday olan tüm arkadaşlara parti organlarına seçilen tüm arkadaşlarımıza başarılar diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: CHP, yönetimi, görev, dağılımını, yaptı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı