Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 02:50 Bu haber 1664 kez okundu
 
Ağrılarına deva arayanlar masörün şifalı dokunuşuyla iyileşiyorlar
Görüntülü haber...
SAĞLIK Haberi
Ağrılarına deva arayanlar masörün şifalı dokunuşuyla iyileşiyorlar

Ağrılarına çare arayanlar, Seydişehir’de yaşayan 42 yıllık masör Ahmet Güven’in el masajla şifa buluyor.

Masaj yaptırmaya gelen müşterilerin memnun ayrıldıklarını belirten 60 yaşındaki masör Ahmet Güven, masajın vücut iskelet sistemindeki kas ve eklem ağrısını azaltırken kan dolaşımını iyileştirip endorfin salgılanmasını sağladığını söyledi.

Müşterilerin arı ve hastalık durumlarına göre seans uygulaması yaptığını kaydeden Güven, eğitim görerek profesyonel masörlük belgesi aldığını ifade ederek her yıl seminerlere katılıp işini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını ve mesleğiyle ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğini dile getirdi.

Mesleğinde 42 yıl olmasına rağmen kendisini bırakmadıklarına vurgu yapan Güven, Sporculuktan eğitim alarak masörlüğe geçtim. Elimdeki enerjiyi fark edince masörlüğü meslek edindim. Profesyonel olarak hem sporculara hem de vatandaşlara çare oluyorum. Salona gelen birçok hasta, yaptığım masaj sayesinde sağlığına kavuştu. Vücut iskelet sistemindeki kasları ve fıtık olan bölgede elle manipülasyon yaparak sıkıntının dağılmasını sağlıyorum. Kırık ve çıkık konusunda da uzun yıllardır oluşan tecrübelerimizle vatandaşlarımızı yanlış bildikleri konusunda uyarıyor ve bilgilendiriyoruz. İlgi duyan vatandaşlarımız gelirlerse burada onlara eğitim verip masaj öğrenmelerini sağlarım. Burada tedavi gören hastalarıma açıl şifalar diliyorum’’ dedi.

Ağrılardan masaj sayesinde kurtulduğunu anlatan Aytekin Gültekin, ‘’ Bel ve boyun fıtığım vardı aldığım seanslarla ağrılardan kurtuldum. Ağrısı olan herkesin buraya gelmelerini tavsiye ederim’’ diye konuştu.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Ağrılarına, deva, arayanlar, masörün, şifalı, dokunuşuyla, iyileşiyorlar,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı