Astroloji

 

 

2017-11-17
Sevgili Koçlar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımı, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Ay-Akrep burcu seyri, saat 11:19 itibariyle başlıyor. Şans faktörünün insan hayatında ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını bulmaya çalışırken, mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, sahip olmayı düşündüğünüz her ne varsa, o konularda bir hayli tutkulusunuz. Sizin olan sizinle kalmalı ve ellerinizden kayıp gitmemelidir. Duygularınızı gizleseniz de, hal ve davranışlarınızla bunu gizlemek, saklamak mümkün değildir. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iç dünyamızın derinlikleriyle olan temasımızı ve problemlerimizin çözümü için dikkatlice düşündüğümüzü gösteriyor. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Boğalar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlar yaşanabilir. Özellikle iş veya günlük yaşamda karşılaştığınız sorunları, ilişkilerinizi ve planlarınızı tekrar gözden geçirdiğinizde, aksayan noktaları görmeniz mümkündür. Saat 11:19 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, Bir yandan sahip olduklarınızı düşünürsünüz diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarınızı. Yerli yerine oturmayan ne varsa bir an önce halledilmeli ve önüme bakmalıyım diye düşünürsünüz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, hayallerinize uygun ve gerçekten birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız bir ilişki ve hayat yaşama arzunuzu, hayalinizi işaret ediyor. Mevcut ilişkideki sorunları tekrar gözden geçirirken, alışkanlık veya bağlılık sizi birbirinize çekebilir. Bazı çiftler için bu durum yeni bir aşkın doğuşudur. Kimileri için, sanatsal alanda veya mistik anlamdaki çalışmaların göstergesidir. Benim tavsiyem, özellikle ilişkide gerçekçi olmak gerektiğidir. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, gerek dostlarınızla ilişkinizde, gerekse hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında iyi niyetli hareket etmeye çalıştığınızı gösteriyor. Sizin de arzunuz, iş ortaklarınız veya partnerinizin de size karşı aynı şekilde davranması. Bu olduğu takdirde sıkıntılarınızın ortadan kalkacağını düşünmektesiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili İkizler, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizin hayatınızdaki önemi üzerine düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız. Ay-Akrep burcu Saat 11:19 itibariyle etkili olacak. Parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır. Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, kariyer hayatımızla ilgili verilecek kararların simgesidir. Sanatsal becerilerimizi, yeteneklerimizi daha geniş bir çevrede sürdürmek ve tanıtmak isteriz. Kısa süreli işler yerine, uzun soluklu bir iş özlemi duyarız. Geçici değil, tam da gönlümüze uygun bir ortamda çalışmayı arzularız. Bu yönde kararlar veririz. Tabii ki iyicene gözden geçirmek, artı ve eksileriyle tartmak faydalıdır. Saat 18:48 Güneş-Chiron arasındaki görünüm, mesleki konulardaki kararlarınızı ve iş ilişkilerinizi tarafsız ve iyi niyetlilik çerçevesi içinde gözden geçirdiğinizin işaretidir. En kısa zamanda bunları yerli yerine oturtmak arzunuz yoğundur. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Yengeçler, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Bu saatler arasında, inatlaşmaktan kaçınalım. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları ikna etmenizi sağlayabilir. Saat 11:19 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz. Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, rahatlatıcıdır. Sular durulur, uyum gerçekleşir ve ilişkimizdeki sorunlar halledilir. Kimi Yengeçler için bu, yeni biriyle tanışmak, aşık olmak anlamına gelirken, bazılarınız için, yeteneklerinizi dış dünyada sergileme, başkalarını etkileme anlamındaki projelerin, sunumların, eğitim ve sergilerin göstergesidir. Saat 18:48 Güneş-Chiron arasındaki görünüm, iyi niyetli bir şekilde hareket ettiğinizi ve kendinizi geliştirmeye çalıştığınızı gösterir. Aşk hayatınızla ilgili konularda huzursuzluktan ve gereksiz yere yapılan tartışmalardan hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Aslanlar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Tam olarak emin değilsek, yeni bir karar vermek yanlış olabilir. Her durumu artı ve eksileriyle gözden geçirmekte yarar var. Saat 11:19 itibariyle etkili Ay-Akrep geçişinde, ailevi veya özel konularda gözden geçirmede bulunursunuz. Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü her ne kadar olumlu gibi dursa da, eğer evimiz, ailemiz, parasal konularda ve ilişkimizde çok önemli kararlar alınacaksa tabii ki üzerinde düşünmek, artı ve eksileriyle hesap etmek lazımdır. Şu anda gözümüze hoş görünen şey, zamanla sorun çıkartabilir. O nedenle, satın almak, yatırım yapmak, cinsellik, miras, hukuk konularında uzmanlara danışalım. Sözleşmeler altına imza atmadan önce bir daha bakalım. Saat 18:48 Güneş-Chiron arasındaki görünüm eşiniz veya iş yaptığınız kişilerle karşı iyi niyetli hareket etmeye çalıştığınızı gösterir. Ancak bu kişiler sizi desteklemiyorsa ve sürekli bir şeyleri kabul etmeniz için baskıda bulunuyorlarsa, doğal olarak kendinizi güvende hissetmeniz kolay değildir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Başaklar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Saat 11:19 Ay-Akrep burcu geçişinde, hedefinize varma arzunuz yoğundur. Risk almazsanız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, sizi memnun edecek jestlerin işaretçisidir. Kendinizi seçkin hissetmenizi sağlayan bu güzellikler ve anlamlı sözler bir hayli etkileyicidir. Aynı şekilde biz de karşımızdaki kişiye bunu yaparız. Evlilik teklifi almak buna dairdir. Bu yönde kararlar verilebilir. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda iyi niyetliliğe, şefkatli yaklaşımlara, nazik bir şekilde size davranılmasına önem verdiğinizi gösteriyor. Partnerinizle aranızdaki sorunların bir an önce halledilmesi için her iki tarafın da artık bir ayarlamada bulunması şart. Bu olmadığı takdirde bu beraberliğin sürmesi pek mümkün olmayabilir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Teraziler, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Saat 11:19 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer yandan şu anki mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, hem maddi hem de çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda hayalci veya aşırı endişeli düşünmemek lazım. Ortalama, dengeli, sağlıklı ve verimli olana yönelmek, uzun vadeli kararlar vermeden önce artı ve eksilerine bakmak faydalıdır. Estetik operasyon, güzellik, bakım gibi konuları da uzman kişilere yaptırmanız yerinde olur. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iş konularında iyi niyetli düşünmekte zorlanmanız anlamına gelebilir. İşinizden elde ettiğiniz gelir yetersiz olduğu için pek hırslı çalışmayabilirsiniz. Bazılarınız böyle bir etki altında bir an önce iş problemlerinin çözülmesini, hakkı olan paraya kavuşmayı isteyebilir. Kimileri böyle bir etki altında, sağlık problemleri için paraya gereksinim duyabilir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Akrepler, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa, sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut isyan edebilirsiniz. Ancak sakin olmamızda yarar var. Saat 11:19 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisinde insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü gayet olumludur. Size aşkta yeni bir şans, huzur, sevgi, ilgi, güzellik sağlar. Sorunları çözmenizde manevi gücünüz olur. Sanatsal anlamda becerinizi sergileme fırsatı sunar. Yaratıcı tarzda çalışmalar için de esin kaynağıdır. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iyi niyetli bir şekilde aşk hayatınızı, çocuklarla alakalı meseleleri veya genel olarak yaşamı ele aldığınızı gösterir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek durumları kontrol altına almak istersiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Yaylar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin. Saat 11:19 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep geçişi, özel konuları derinlemesine gözden geçirmeyi sağlar. Sevgilinizle yakınlaşmanızda cinsellik hayli etkilidir. Birbirinizi arzularsınız. Sorunlarınızı, daha kolay çözebilme gücünüz yükselir. Enerjinizi istediğiniz bir konu üzerinde yönlendirebilirsiniz. Bağlılık ve hakimiyet gibi iki güçlü duygu ile çevrili şekilde güne adım atıyorsunuz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, ailevi ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde daha fazla ilgi beklediğiniz zamandır. Eğer yalnızsanız biraz hüzünlenmek, bazen geçmişi hatırlamak mümkündür. Sosyal ilişkilerim iyi, umarım özel hayatımda da arzu ettiğim güzelliklere sahip olurum tarzında olumlamalar faydalı olacaktır. Ev içinde çalışmalar, uğraşılar, sanatsal becerileriniz üzerine eğilmek yararlıdır. Saat 18:48 Güneş-Chiron görünümü, aileniz, ülkeniz veya güvenliğiniz konusunda sevgi-şefkat hislerinizin yoğunlaşmasını ve el birliği halinde hareket etmek isteğinizi gösterir. Oldukça hassas düşünebilirsiniz. Sanki her şey size karşı veya sizi tehdit ediyormuş gibi gelebilir. Olayları ele alırken lütfen umutsuz olduğunuzu sanmayınız. Çünkü böyle düşünmek, çare bulma yolundaki enerjinizin kilitlenmesine yol açabilir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Oğlaklar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı konularda düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart bunu unutmayınız. Saat 11:19 itibariyle etkili Ay-Akrep seyrinde kararlılık gücünüz yüksektir. İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, sizi destekleyici ve becerilerinizi dış dünyada ifade ederek, arzu ettiğiniz geri dönüşleri almanızda yardımcıdır. Sanatsal, estetik, halkla ilişkiler, dostlarla olan bağlantılarda genel olarak umut vericidir. Olumlu yönde motive edicidir. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, rahatlatıcıdır. İletişimsel olarak derdinizi anlatabileceğiniz, sizi anlayabilecek kişilerden yardım görebilirsiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Kovalar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız. Saat 11:19 Ay-Akrep geçişinde işiniz ve huzurunuz önemlidir. Mevcut durum, işiniz veya geliriniz sizi tatmin etmiyorsa, her şeyi gözünüzde büyütürsünüz. Sanki hiçbir şey yolunda gitmiyor gibidir. Benim tavsiyem hayatı bu denli sorgulamak yerine, bir mola vermek, müzik dinlemek, dostunuzla sohbet etmek, yürüyüş yapmaktır. Bunlar sizi sakinleştirir. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, iş hayatı ve finansal konularda değişik projelere, sanatsal çalışmalara, farklı insanlarla iletişime geçmeye işarettir. Mistik konulara da ilgi duyulur. Burada önemli olan, kazandırıcı ve sizi gerçekten mutlu edebilecek işlere yönelmeyi tercih edersiniz. Hayatı başka bir açıdan görürsünüz. Gönlünüze hoş geleni yapmaktan zevk alırsınız. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, yine parasal ve iş meselelerini öne getiricidir. İyimser düşünmeye çalıştıkça birileri önünüze taş koyuyor gibidir. Bu durum karşısında -Tek başıma pozitif düşünsem ne işime yarayacak şunların yaptığına bak, sadece kendilerini düşünmekten yanalar diyerek sıkıntınızı dile getirebilirsiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..
2017-11-17
Sevgili Balıklar, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte, her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. İlişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Saat 11:19 itibariyle etkili Ay-Akrep geçişinde genel olarak durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Eğer bir probleminiz varsa bir dostunuzla, sevdiğinizle dertleşmek iyi gelebilir. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü, olumlu hislerin, sevmenin, sevdiğimiz her şeye tutkuyla yaklaşmanın işaretçisidir. Yeni ve keyiflendirici ilişkilere, ilişkimizdeki sorunları çözmeye, kalpten inanarak ve kararlılıkla yolumuzu çizmeye yardımcıdır. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, inancınızın yükselişi ve sıkıntılarınızın çözümlenmesi adına önünüze çıkabilecek fırsatları gösterir. Ancak bunların ne kadar güvenli ve duyduklarınızın ne kadar gerçekçi olduğunu iyi tespit etmek lazımdır. İşte burada ben iç sezilerinize kulak vermenizden yanayım. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..

 

 

Kaynak: mynet.com

 

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Galatasaray
26
26
1
2
8
11
2
Medipol Başakşehir
23
18
2
2
7
11
3
Beşiktaş
21
19
2
3
6
11
4
Kayserispor
19
17
2
4
5
11
5
Sivasspor
19
17
4
1
6
11
6
Bursaspor
17
22
4
2
5
11
7
Göztepe
17
22
4
2
5
11
8
Fenerbahçe
17
21
2
5
4
11
9
Akhisarspor
17
18
4
2
5
11
10
Alanyaspor
14
24
5
2
4
11
11
Yeni Malatyaspor
14
16
5
2
4
11
12
Trabzonspor
13
19
4
4
3
11
13
Kasımpaşa
12
18
5
3
3
11
14
Antalyaspor
12
13
5
3
3
11
15
Atiker Konyaspor
10
11
7
1
3
11
16
Osmanlıspor FK
8
14
7
2
2
11
17
Gençlerbirliği
8
13
7
2
2
11
18
Kardemir Karabükspor
8
12
7
2
2
11
Özlü Sözler
İki kişiyi aşan, bir başkasına da söylenen her sır, yayılır.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

,
http://www.seydisehirgundem.com/