Yazı Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 23:10 Bu yazı 441 kez okundu
 
Reklam ve slogan
Ayşegül Çağıl
---
 
 

Reklam ve oluşturulan slogan toplum kültürüne yansıyan üretici ile tüketiciyi bir araya getiren biri birilerini buluşturduğu noktadır. Reklamla oluşturulan slogan tüketiciye dönüşerek insanlarla iletişimi sağlar. Üretici firmadan önce ilk iletişim o markanın oluşturduğu ismi, reklamı ve sloganıdır. Güçlü bir isim, güçlü bir çalışmayla kalıcı kimliği ile unutulmaz bir esere dönüşebilir. Reklam ve slogan üretilen üründen önce tüketiciye yansıyan yakın iletişimdir. Bu nedenle ürün toplum kültürüne hitap ederken marka imajını, kimliğini koruyarak amacına hizmet etmesiyle güçlendirerek tüketiciyle bağ kurarak güçlenir. Ürünün farkı neden tercih edildiği orijinal olmasıyla desteklenmelidir. Reklam ve slogan diyip geçmeyin. Yaratıcılık, akılda kalıcılık, güç, fark, seçicilik ve toplumsal kültürle uyumlu insanın olumlu yanlarıyla firma ve marka üreticiden tüketiciye kadar geçen süreçte korunurluğu ve güçlüğünü belirler. Beyinlere yerleşen bir söz bir kelimedir. Reklamla slogan içeriği girişimcilik, yaratıcılık, beyinlerde aklında kalıcı, düşünce gücünün ruhunu besleyen üretiminde tüketimini sağladığı gibi çok önemlidir.

 
Etiketler: Reklam, ve, slogan,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
Kuvvetini mazluma karşı değil, zalime karşı kullan…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

,